Friday, 13 February 2015

Serbuk Kacip Fatimah Dan Kapsul Kacip Fatimah


Scientific name : Labisia pumila Benth
Common name : Selusuh Fatimah
Local name : Kacip fatimah, Kacip siti fatimah
Family : Myrsinaceae

Kacip fatimah merupakan salah satu herba tradisional popular di Malaysia. Kebiasaannya di gunakan dalam campuran membuat jamu. Kacip fatimah berperanan memulihkan sistem peranakan, mengetat dan memberi pelinciran kepada bahagian intim dan meningkatkan ghairah seks. 

Kacip fatimah kaya dengan isoflavones dan phytoestrogen. Kacip Fatimah sangat berkesan merawat masalah keputihan.


Serbuk Kacip Fatimah
HARGA SERBUK
500 GRAM = RM 40 FREE POSLAJU SMJUNG
1 KILO= RM 70 FREE POSLAJU SMJUNG

HARGA KAPSUL
30 BIJI  = RM 10
1000 BIJI  = RM 100


 

3 comments:

  1. Assalamualaikum.
    Saya Aidil sedang mencari serbuk kacip fatimah, serbok kayu serapat dan serbok kalogen, serbok manjakani dan serbok pinang muda. Tuan boleh menghubungi saya di no tel 0132883839

    ReplyDelete
  2. Wasap 017 930 6329
    Blog ni sy dh tk update
    Follow facebook herba 100% asli

    ReplyDelete
  3. Wasap 017 930 6329
    Blog ni sy dh tk update
    Follow facebook herba 100% asli

    ReplyDelete

Halia merah (Zingiber Officinale var.Rubra) adalah variasi spesies Zingiber Offcinale yang ditanam di Indonesia. Selain mempunyai ginger...